KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14378294
nr 1437 8294
Gerda Wallander
(1860-1926)
Oljemålning, Gerda Wallander (1860-1926), Signerad, Gamla Stan. Olja på duk, 60x45cm, yttermått inklusive ram: 75x60cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:34:22
600 kr
700 kr
900 kr